Vzor strukturovaného životopisu

Vzor strukturovaného životopisu

listopad 2018

Curriculum Vitae

Příjmení, jméno

Adresa

E-mail

Telefon

 

Profil uchazeče

Sepište základní informace o sobě, o práci, kterou hledáte, i o tom, co můžete zaměstnavateli nabídnout. Jasně, stručně a přehledně se představte a odlište se od ostatních uchazečů.

 

Pracovní zkušenosti

Název pracovní pozice (vyplňujte od současné po nejstarší, max. 5 posledních pozic)

Název společnosti, město, stát

(datum) – (datum)

Popište pomocí odrážek svou pracovní náplň, povinnosti a hlavně výsledky, kterých jste dosáhli.

 

Vzdělá

Dosažený titul, obor

Název vzdělávací instituce, město, stát

(datum) – (datum)

 

Znalosti a dovednosti

Relevantní znalosti a zkušenosti v oboru

Absolvovali jste podnětné semináře, získali znalosti, které souvisí s nabízenou pozicí? Jste odborníkem v určité oblasti? Pochlubte se, co jste se naučili při různých projektech.

 

Jazyk

Dosáhli jste konkrétní jazykové úrovně? Nemáte certifikát, ale žili jste dlouhé roky v zahraničí? Rozumíte jazyku slovem i písmem? Zvládáte odbornou komunikaci v cizím jazyce? Nebojte se lidsky popsat, na co si v cizím jazyce troufáte a jaké máte s jeho využíváním zkušenosti.

 

Ostatní

Získali jste oprávnění k řízení traktoru? Umíte psát všemi deseti? Máte fotografickou paměť? Nebo jste mistry v googlení a ve volném čase programujete hry? Pokuste se uvést všechny důležité dovednosti, které by mohly souviset s poptávanou pracovní nabídkou.

 

Zájmy

Na závěr rozesmějte náboráře svými specifickými koníčky. Položku „cestování“ uvede v životopise každý. Zkuste zapojit fantazii, nevypovídají třeba „pěší turistika a dálkové přechody hor“ o Vás mnohem více?