Na pracovní nabídky se dnes odpovídá rychle a odkudkoliv. Třeba i ze svého mobilu!

Na pracovní nabídky se dnes odpovídá rychle a odkudkoliv. Třeba i ze svého mobilu!

květen 2017

Rychlá doba a dynamické prostředí mění naše zaběhlé zvyky a postupy. Díky mobilním telefonům a dostupnému internetu jsme neustále online. Mobily a tablety, které si nosíme všude s sebou, zároveň svými funkcemi suplují počítač, takže jsme s nimi kdykoliv a kdekoliv v pohotovosti. Toho lze dobře využít také při hledání nové pracovní pozice.

Změny v náboru zaměstnanců

Velké změny motivované technologickým vývojem probíhají nejen na samotném pracovním trhu, ale také v oblasti náboru nových zaměstnanců. Sledujeme dramatickou proměnu pracovních procesů, vznikají nové pozice a uvolňují se zaběhnuté pořádky. Od uchazečů o zaměstnání se pak očekává rychlá a pružná reakce na pracovní nabídky – a s dnešními technologiemi to jde opravdu snadno! Na tento trend reaguje také Monster.cz.

Nemohli jsme zůstat pozadu

Možná se vám už stalo, že jste našli skvělý inzerát, ale odpověď jste odložili na dobu, až budete doma, pěkně v klidu u počítače. Jenže chyba lávky – inzerát jste už později nenašli, protože jej zaměstnavatel stáhl. Někdy je to opravdu otázka hodin – objevují se totiž pozice, které jsou natolik atraktivní, že se u nich strhne smršť prakticky okamžitě po jejich uveřejnění. Být v první vlně uchazečů je pak obrovská výhoda, a právě s tím vám chceme pomoci.

Na Monster.cz můžete odpovídat na pracovní nabídky pěkně „zatepla“ odkudkoliv a jednoduše pomocí svého mobilního telefonu! Profesní životopis, který máte uložený ve svém mobilním telefonu, na Google Drivu nebo Dropboxu, nahrajete k odpovědi na pracovní nabídku během pár vteřin.

Díky tomu vám neuteče žádná zajímavá pozice a vaše reakce bude mezi prvními, čímž výrazně zvýšíte své šance na pozvání k osobnímu pohovoru. Jak už jste od nás zvyklí, dbáme na uživatelskou přívětivost, takže životopis nahrajete a odešlete opravdu pohodlně během pár „kliků“ z mobilního telefonu. Najít tu pravou pozici nebylo nikdy snazší. Vy to ještě neděláte?

www.monster.cz