Skip to main content

ITákův průvodce za lepší prací: blog Hello, World!

ITákův průvodce za lepší prací: blog Hello, World!

Už více než rok provozujeme blog Hello, World!, jehož cílem je poskytnout (nejen) uchazečům o práci v IT zajímavé informace ze světa technologií a kariéry, zkrátka vše, co považujeme za přínosné. Do projektu se s námi pustili i velcí autoři a novináři, jako jsou Daniel Dočekal nebo Martin Malý. Ruku k dílu přiložila i Lucie Václavková. Společně se pak už více něž rok snažíme ukázat, jaké možnosti, cesty a profesní výzvy se v IT otevírají.

Za dobu své existence bylo na Hello, World! publikováno více než 350 textů. Udělali jsme mnoho zajímavých firemních profilů, zajímali jsme se o životní styl digitálních nomádů, nahlédli na pracovní trh z mnoha úhlů a poodkryli jsme, jak jsou na tom holky v IT. Podařilo se nám také navázat hodně kontaktů s lidmi z praxe, což vyústilo v poutavé rozhovory – Kristýna Knapová ze Zootu zbořila mýtus, jak vypadá pravá ajťačka, Martin Rosulek se s námi mimo jiné podělil o stinné stránky života digitálního nomáda, s Martinem Zacharem jsme se podívali do Digitální garáže a okouzlily nás wITches, studentky, které učí děti porozumět IT. V podobném rytmu přitom chceme pokračovat i nadále!

Sledujeme pro vás, co se děje ve světě IT, technologií a start-upů, vybíráme zajímavé lidi a společnosti, o kterých informujeme, a to vždy s nadhledem a přehledně – pokud jste tak ještě neučinili, přesvědčte se sami.

Blog o IT a kariéře

 


Back to top