Pět super tipů, jak hledat práci!

Pět super tipů, jak hledat práci!
Form to

 

Hledání nové práce může být samo o sobě velmi namáhavé. Ale pokud směřujete své hledání správným směrem, můžete být na své cestě za novou kariérou dříve, než si myslíte. Nabízíme Vám, které se týkají klíčových věcí, které je třeba udělat k tomu, aby bylo Vaše hledání nové práce úspěšné.

Hledejte skrytá volná místa...
Zaměstnavatelé často, místo inzerce dostupných volných míst, spoléhají na ústní podání (word-of-mouth), headhunting nebo jednoduše interní nábor. Když víte, jak se dostat k těmto pozicím, je to pro Vás povzbuzení, když dojde na hledání Vašeho dalšího místa.

Nechte zaměstnavatele, aby přišli k Vám...

Když zveřejníte svůj životopis online, ihned dáte své údaje na dosah tisíců zaměstnavatelů a to Vám může ušetřit problémy s hledáním zaměstnání prostřednictvím inzerátů nabídek zaměstnání.

Zaměřte se na správné společnosti...
Chcete-li být velkou rybou v malém rybníce nebo byste raději měli pocit bezpečí ve velké organizaci se zajištěným zaměstnáním a jistou kariérní cestou? Když víte, co chcete, umožní Vám to zúžit své hledání a strávit více času žádáním o místa, která opravdu chcete. Dočtěte se více.

Vytvořte si síť...
Tvoření sítě je poznávání lidí, kteří mohou rozvinout Vaše kariérní šance. Nemusíte být vlivným člověkem nebo nejotevřenějším člověkem na světě, abyste efektivně komunikovali s ostatními, jen mějte nastražené uši na informace, které by mohly být Vaší výhodou. Dočtěte se více.

Neklopte hlavu...
Jak čas běží, odmítnutí se množí a rozpočty se tenčí, je snadné ztratit sebevědomí. Ale to je přesně čas, kdy se potřebujete otřepat a pustit se do ještě tvrdší práce, než kdykoli předtím. Jedním z hlavních atributů úspěšného uchazeče o zaměstnání je jeho vytrvalost. Dočtěte se více.

V každém stádiu hledání své práce byste se měli poohlédnout po zpětné vazbě. Když nejste žádáni o pohovor, pak požádejte někoho, aby Vám prošel životopis. Když se dostanete na pohovor, ale jste odmítnuti, tak to znamená, že zde bude něco, co jste udělali špatně. Opravte tyto chyby a najdete práci velmi rychle. A právě proto jsme tu my, Monster, abychom Vám pomohli a poradili.
Nevěšte hlavu, spolu to zvládneme.

Váš Monster tým