Skip to main content

Monster, profesionální lovec po vašem boku

Monster, profesionální lovec po vašem boku

Hledání práce není jednoduché, obzvláště, pokud je na to člověk sám. Pokud za vámi ale stojí někdo (nebo něco), kdo má přehled o trhu, vyzná se, umí dobře poradit a udá vám ten správný směr, je to hračka!

Uchazeči o práci a hledači nových výzev, dovolte nám představit novou podobu Monster! Monster tady není jen tak pro nic za nic, spolehlivě najde ty nejlepší pozice i nejvhodnější uchazeče, je to prostě lovec – profesionál. Bude stát za vámi, neochvějně a vytrvale.

Nenechte se zmást, Monster není žádný maskot – ztělesňuje všechno, co děláme, umíme a nabízíme. Zároveň reprezentuje sílu, houževnatost a spolehlivost, tedy vlastnosti, které jsou pro hledání práce či ideálních zaměstnanců klíčové.

Pokud právě hledáte nové zaměstnání, není v širokém okolí nikdo fundovanější než Monster! Neúnavně si půjde za svým a vystopuje vám tu pravou!

Jestliže máte volné pozice a poohlížíte se po vhodných kandidátech, je to právě Monster, kdo pro vás „uloví“ ty nejlepší talenty.

Monster používá svou moc a sílu chytře, ku vašemu prospěchu, nebojí se a neustupuje, je to nekompromisní lovec, který se nezalekne žádné výzvy. Monster je zpátky, je silnější než kdy předtím a zaručeně vám najde přesně to, co celou dobu hledáte!

Váš Monster.cz tým

Brzy vám zde představíme naši novou kampaň!

Hledejte v nejnovějších nabídkách práce nebo se nechte najít v naší databázi životopisů.

Podívejte se na naše nové video! Poznáte hlas známého herce či postavu, se kterou je spjatý? Napište nám!

 


Back to top