Skip to main content

Profesní vývoj

Tipy pro váš profesní a kariérní růst. Rady ohledně vzdělávání při zaměstnání a rekvalifikační kurzy.


Jak se nechat povýšit?

Chcete se posunout dále na kariérním žebříčku ve vaší společnosti nebo v nové práci? Tak následující tipy jsou právě pro vás.

Kdy je správný čas změnit práci?

Většina z nás změní práci nejméně devětkrát za svůj pracovní život. Což je dvakrát vice, než tomu bylo u přechozích generací. Je ale potřeba dělat si hlavu ze změny práce? A kdy poznáme, že je ten správný čas na změnu?

Jaké IT dovednosti patří mezi zaměstnavateli k nejžádanějším?

Řada firem nabízí pro své zaměstnance vzdělávací programy, kterými rozvíjí jejich dovednosti, což samozřejmě oceňují samotní zaměstnanci a současně díky tomu lze ve firmě lépe zachovat personální kontinuitu – vychovat si z člověka na juniorské pozici prvotřídního specialistu v oboru je v prostředí vývojářských firem běžnou praxí.

Buzzword - co to znamená?

Vyjadřuje jakýkoliv nový, radikální nebo revoluční termín, který vešel v obecnou laickou známost. Jiní tato slova berou jako „seznam módních nadužívaných slov“, která se časem stanou běžnými. Dnes se používají stovky buzzwordů...

5 kroků ke zlepšení angličtiny

Jestliže se chceme zlepšit v angličtině, měli bychom do svých každodenních životů začlenit určité činnosti, které nás s tímto jazykem udrží v pravidelném spojení.
Back to top