Kaufland Přehled firmy

Web. stránka
Sídlo
Praha 6, Prague, Czech Republic
Velikost
10 000 a více zaměstnanců
Obor
velkoobchod
Založeno
1998

Kdo jsme?

Jsme víc než jen úspěšná mezinárodní obchodní společnost. Základem našeho úspěchu jsou lidé, kteří tvoří silný tým. Nabízíme stabilitu, výzvy a možnosti budovat kariéru.

Kde jsme doma?

Od Severního moře přes Jadran až k Černému moři. Doma jsme na mnoha místech v Evropě. Najdete nás v Německu, České republice, na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Rumunsku a Bulharsku – a stále rosteme.

Více než 10 let úspěšně expandujeme ve střední a východní Evropě. Kromě více než 1 200 prodejen provozujeme také masozávody a logistická a distribuční centra. Více než 143 000 zaměstnanců v Evropě tvoří náš silný tým. To je obrovský úspěch, na kterém neustále pracujeme.

Kdo hledá mezinárodní pracovní prostředí, je u nás správně, protože naše práce velmi často vyžaduje komunikaci mezi jednotlivými zeměmi. S ohledem na konkrétní pracovní zařazení se nabízí i možnost získat zahraniční zkušenosti v některé z našich evropských poboček.

Kde nás najdete v České republice?

V současné době provozujeme v České republice více než 120 obchodních domů, 2 logistická centra a vlastní masozávod. Centrála společnosti se nachází v Praze, prodejny naleznete po celé České republice, distribuční centra v Modleticích a v Olomouci. V Modleticích provozujeme také vlastní masozávod.

Našim zaměstnancům nabízíme jistotu pracovního uplatnění. Základem našeho úspěchu jsou lidé, kteří tvoří silný tým. Na spokojenosti našich zaměstnanců nám opravdu záleží!

  • Jste týmový hráč, který oceňuje stabilitu, otevřenost a spolehlivost?
  • Máte obchodního ducha?
  • Máte ukončený požadovaný stupeň vzdělání?
  • Máte zkušenosti z oboru?

Pak jste tu správně!

Nabízíme Vám rozmanité možnosti pro podporu Vaší úspěšné kariéry. Čekají na Vás atraktivní mzda, férové vedení a vstřícní kolegové.

Dále nabízíme:

  • Jistotu pracovního místa v prosperující společnosti
  • Zajímavé a motivující úkoly
  • Ideální možnosti osobního rozvoje
  • Partnerské jednání a vzájemný respekt

Ať už učeň, student, absolvent, uchazeč bez praxe či odborník na slovo vzatý, u nás se každý uplatní.