Skip Nav

Často kladené otázky o reklamních bannerech

Potřebujete další pomoc?

Potřebujete pomoci s přihlášením ke svému účtu? Neváhejte nás kontaktovat.

Máte stížnost nebo otázku týkající se ochrany soukromí, na kterou jste nenašli odpověď v často kladených dotazech? Obraťte se na nás zde.
 

Často kladené dotazy o reklamních bannerech

Mohu zobrazování reklamních bannerů na stránkách Monster zcela vypnout?

Ne. Právě díky příjmům ze zobrazování reklamních bannerů  vám můžeme bezplatně poskytovat nabídky práce a další služby a rady ohledně vaší kariéry.

Jaké informace společnost Monster využívá k zobrazování cílených reklamních bannerů?

Cílené reklamní bannery zobrazované na stránkách Monster vycházejí z informací vyvozených z těchto údajů: (a) údaje, které poskytnete společnosti Monster (např. PSČ, věk, pohlaví a zájmy), (b) vaše adresa IP a (c) hledané výrazy, které zadáte na webu Monster. Tyto informace můžeme rovněž zkombinovat s jinými informacemi, které získáme od třetích stran, včetně informací o vašich aktivitách na jiných webech. Informace získané od třetích stran neumožňují vaši osobní identifikaci a pomáhají nám zobrazovat inzeráty s nabídkami práce, které jsou pro vás relevantní.

Co je síť Career Ad Network společnosti Monster?

Síť Career Ad Network (zkráceně jen „CAN“) společnosti Monster umožňuje převzít existující inzerát s nabídkou práce a zobrazit vám jej jako reklamu na jiném webu než na webu Monster. Takový inzerát je na vás zacílen na základě vašich předchozích hledání na webu Monster. Níže naleznete příklad inzerátu v síti Career Ad Network zacíleného na základě souboru cookie s informacemi o osobě, která hledala zaměstnání zdravotní sestry v Bostonu v americkém státě Massachusetts, ve srovnání s necíleným inzerátem sítě Career Ad Network:

Běžný inzerát: Cílený inzerát (zdravotní sestra, Boston, Massachusetts):

Mohu se odhlásit od příjmu cílených inzerátů sítě Career Ad Network?

Ano. Chcete-li se odhlásit od příjmu cílených inzerátů sítě Career Ad Network, klikněte na tento odkaz a postupujte podle pokynů.

Mohu zakázat zobrazování cílených reklamních bannerů generovaných třetími stranami?

Většina inzertních sítí a dalších třetích stran, s nimiž spolupracujeme, poskytuje možnost odhlášení. Kliknutím sem zobrazíte seznam třetích stran, s nimiž v současné době spolupracujeme na poskytování cílených inzerátů. Zobrazování cílených inzerátů třetími stranami můžete zakázat tak, že nastavíte svůj prohlížeč, aby odmítal soubory cookie třetích stran.

Co se stane, když odmítnu zobrazování cílených bannerů?

Pokud zakážete zobrazování cílených bannerů, nebudou zobrazované bannery s nabídkami práce tolik souviset s vašimi zájmy.

Proč mi na Monster zobrazujete přizpůsobený obsah?

Věříme, že pro vás relevantní nabídky práce a reklamy budou užitečnější. Na Monster máte k dispozici také další možnosti personalizace obsahu, které vám pomohou rychleji najít vhodné nabídky práce a pracovní příležitosti.