Monster účet

Monster účet

Funkce nastavení účtu:

Více funkcí pro správu nastavení účtu

Jako zaměstnavatel budete moci používat stránky jednotným způsobem a s lepší kontrolou nad nastavením možností pro všechny stránky. Budete moci zvolit jednotné nastavení pro všechny své účty a otevřít nebo konfigurovat nastavení pro „Online odpovědi“ na webových stránkách. Budete moci také upravit podle své potřeby řádek „Předmět“ v e-mailu a mít více možností pro uživatelské úpravy při používání stránek.

Nastavení pro Zprávu o zveřejněných inzerátech:

Řízení e-mailových oznámení

Můžete nyní zvolit, zda si přejete dostávat oznámení ohledně své nabídky volných míst ve formě e-mailu. Tento nástroj pro správu účtu Vám umožní řídit automaticky zasílaná oznámení o aktivitách spojených s nabídkou volných míst, oznámení o vypršení doby platnosti nabídky volných míst a automatická oznámení o nedokončeném zveřejnění inzerátu.

Reporty o inzerátech a životopisech:

Monster Vám i nadále pomáhá zvyšovat produktivitu náboru prostřednictvím reportů, které Vám poskytují přehled o používání stránek. Získáte jasnější představu o výsledcích Vaších zveřejněných inzerátů. Mezi reporty, k nimž budete mít přístup, například: Report aktivní inzerce, Report odpovědí, Report zobrazených životopisů a Report online nákupů.