Správa inzerátů

Správa inzerátů

Zvýšení efektivity celého procesu

Nová stránka Správy inzerátů byla rozšířena tak, abyste mohli zobrazovat všechny informace spojené s danou pracovní pozicí centrálně z jednoho místa. Výsledkem je méně kroků a zvýšená efektivita. Tento nástroj nyní pracuje jako záznam o pracovní pozici, který lze snadno propojit s interním ref. číslem v poli Referenční kód a sdílet tak všechny informace s náborovými pracovníky, kteří mají přístup do účtu.

Zobrazení všech informací o Vaší nabídce volných míst

Můžete si zde zobrazit všechny podrobnosti o pracovní pozici. Jednoduše můžete například editovat, aktualizovat nabídku volného místa a navigovat ke složkám uchazečů spojeným s danou pracovní pozicí. Přidali jsme také přehledné karty umožňující snadnou a časově úspornou navigaci k informacím souvisejícím s pracovní pozicí, jako jsou:

  • Podrobnosti pracovní pozice
  • Popis pracovní pozice
  • Automatické odpovědi

Standardní šablona pro inzeráty:

Vylepšená šablona pro inzeráty = lepší uchazeči

Naše intuitivní Standardní šablona pro zveřejnění inzerátů pomáhá uchazečům rozhodnout se, zda je daná pozice pro ně vhodná či nikoli. Je navržena tak, aby klíčové informace byly přehledné a viditelné na první pohled.

Přehled klíčových informací

Splnili jsme přání uchazečů, kteří nás žádali o možnost rychlého a snadného vyhledávání v inzerátech a usnadnění odpovědí. Shrnutí a intuitivní umístění klíčových informací po straně obrazovky vychází z toho, jakým způsobem uchazeči ve skutečnosti vyhledávají nabídky. Přehlednější a zjednodušené zobrazení umožňuje zobrazit více informací na jedné stránce a poskytuje snadný přístup ke klíčovým informacím a nástrojům. Tento urychlený a snadnější postup uchazečů přinese zaměstnavatelům tu výhodu, že na svá volná místa obdrží více odpovědí.

Mezi tyto rozšířené funkce patří následující:

  • Klíčové informace jsou strategicky umístěny do souhrnu informací o pracovní pozici, což umožňuje snadný přístup k těmto informacím.
  • Pro uchazeče je nyní snadnější uložit si nabídku volných míst, podívat se na prezentaci dané společnosti a zobrazit “všechny pracovní pozice” nabízené v této společnosti.