Hlavní stránka / Jak používat Monster.cz / Hledání životopisů / Hledejte v databázi životopisů

Hledejte v databázi životopisů

Hledejte v databázi životopisů

Využijte při hledání kandidátů na volné pozice největší internetovou databázi životopisů na Monster. Rychlé a přehledné hledání vám umožní snadno nalézt ty správné kandidáty.

V databázi životopisů Monster můžete aktivně hledat vhodné kandidáty pro volné pozice ve vaší společnosti. Nemusíte čekat na odpovědi ani prohlížet životopisy, které nevyhovují vašim požadavkům. Díky vyhledávacím kritériím v databázi životopisů získáte pouze kvalifikované kandidáty.

Větší výběr

Monster disponuje nějvětší databází životopisů, v níž každý den přibývají nové aktuální životopisy. Můžete hledat podle lokality, klíčových slov a mnoha dalších kritérií.

Vyzkoušejte si hledání

Hledání v databázi životopisů Monster si můžete zdarma vyzkoušet. Po zadání vyhledávacích kritérií uvidíte, kolik životopisů odpovídá vašim požadavkům (detail životopisu nebude k dispozici).

Vyzkoušejte si hledání

Lepší výsledky

Naše pokročilé vyhledávací nástroje vám umožní vyfiltrovat pouze vhodné životopisy. Využijte při hledání kritéria, která jsou pro vás důležitá – lokalita, požadované dovednosti a schopnosti, praxe, dosažené vzdělání apod.

Uložená hledání

Svá vyhledávací kritéria můžete také uložit, automaticky vás upozorníme, jakmile se v databázi Monster objeví nové životopisy odpovídající vašim požadavkům. Při uložení vyhledávacích kritérií si zvolíte, jak často chcete nové životopisy zasílat. Pokud se rozhodnete, že o zasílání životopisů e-mailem nemáte zájem, můžete si výsledky vašich uložených hledání prohlédnout přímo na Monster.cz, po přihlášení do vašeho účtu.