Hlavní stránka / Trendy v HR / Plánování zaměstnanců / Česká republika, expatů ráj

Česká republika, expatů ráj

Česká republika, expatů ráj

Hledáte kvalifikované odborníky? Máte otevřenou pozici, která vyžaduje skvělou znalost cizích jazyků? Neomezujte se a vybírejte kandidáty na mezinárodní úrovni! Monster vám dokáže díky přesně cíleným inzercím najít ideální uchazeče podle vašich požadavků. Významně se vám tak rozšíří možnosti výběru i vaše obzory!

Společnosti s nadnárodní působností mají často pestré personální složení na každé ze svých lokálních poboček. Kanceláře i povinnosti mezi sebou sdílejí lidé různých národností, důraz je kladen především na odbornost a schopnosti zaměstnanců než na to, odkud pocházejí. Dnes je běžné stěhovat se za prací, a to nejen do většího města, ale klidně do jiné země. Zaměstnávat odborníky ze zahraničí už není pouze výsada nadnárodních korporací, ale je běžnou praxí napříč všemi segmenty a obory. Jde o oblíbený, a hlavně účinný způsob, jak získat kvalifikované lidi a zároveň rozvíjet firemní kulturu.

O zájemce nebudete mít nouzi, neboť Česká republika patří k nejvyhledávanějším destinacím expatů, tedy lidí, kteří jsou ochotní začít žít a pracovat v jiné zemi, což se potvrdilo i v průzkumu InterNations/Expat Insider který posunul Českou republiku z loňského 10. místa na 7. („Quality of Life“). Portál Business Insider pak uveřejnil žebříček 19 zemí, kam se lidé s oblibou přesouvají nejen za prací, ale také kvůli skvělým podmínkám pro rodinný život. Česká republika v žebříčku zaujímá 2. pozici (první se umístilo Finsko), přičemž za sebou nechala i takové země, jako je Rakousko (4. příčka), Austrálie (7. příčka), Francie (11. příčka) nebo Nizozemsko (13. příčka). Průzkum probíhal mezi členy InterNations, což je největší komunita expatů s více než 2,5 miliony členů.

Využijte proto možnost oslovit kandidáty ze zemí Evropské unie, pro tyto účely pro vás máme speciální nabídku v podobě balíčků, díky kterým můžete svou kampaní zasáhnout ty správné uchazeče a vůbec se nemusíte „omezovat“ jen na lokální zdroje!

BALTIC PACKAGE (381 euro/měsíc):
– Inzerce pracovní pozice v Estonsku (www.cv.ee).
– Inzerce pracovní pozice v Lotyšsko (www.cv.lv).
– Inzerce pracovní pozice v Litvě (www.cvonline.lt).

CEE PACKAGE (500 euro/měsíc)
– Inzerce pracovní pozice v Polsku (www.monsterpolska.pl).
– Inzerce pracovní pozice v Maďarsku (www.monster.hu).
– Inzerce pracovní pozice v České republice (www.monster.cz).
– Inzerce pracovní pozice na Slovensku (www.profesia.sk).
– Podpora kampaně prostřednictvím sociálních sítí.

CEE POWER PACKAGE (700 euro/měsíc)
– Inzerce pracovní pozice v Polsku (www.monsterpolska.pl).
– Inzerce pracovní pozice v Maďarsku na dvou portálech (www.monster.hu & www.workania.hu).
– Inzerce pracovní pozice v České republice na dvou portálech (www.monster.cz & www.jobs.cz).
– Inzerce pracovní pozice na Slovensku (www.profesia.sk).
– Podpora kampaně prostřednictvím sociálních sítí.

Potřebujete poradit při použití Monster? Hledáte řešení, které přesně vyhoví vašim potřebám? Rádi s vámi vše prokonzultujeme!

Telefon: +420 266 056 647 či email radim.kamenec@monster.cz