Profil společnosti

Profil společnosti

Hledáte zaměstnance? Prezentujte se potenciálním uchazečům v tom správném světle a ve správné formě – pomocí firemního profilu na našem portálu.

Proč si zřídit profil společnosti?

•    oslovíte vybrané kandidáty
•    budujete svou značku a povědomí o ní
•    získáte detailní přehled o všech svých otevřených pozicích na jednom místě

Profil společnosti od Monster přináší výhody také uchazečům – ti získají možnost, jak se o vaší firmě dozvědět bližší informace, a to přehlednou a ucelenou formou. Zjistí tak více o vás i o aktuálně otevřených pozicích.

V základní verzi profilu společnosti lze umístit vlastní logo, popis činnosti a seznam volných pozic. Samozřejmostí je pak odkaz na vaše vlastní stránky.

Pro náročnější je připravená premium verze profilu. Premium profil přináší daleko více možností – profilovou stránku si můžete libovolně přizpůsobit, aby odpovídala vašemu korporátnímu designu, a to včetně barevnosti i celkového pojetí a dalších vizuálních prvků. V této verzi lze na profil dodat například vlastní videovizitku, kde můžete ukázat třeba momentky z běžného pracovního dne či uchazeče provést prostory firmy. Je zde také možnost přidat RSS feed s aktualitami.

Na firemním profilu, ať už v základní nebo premium verzi, budou také umístěny vaše aktuální pracovní nabídky a celý profil bude přidán do našeho seznamu zaměstnavatelů. Uchazeči budou následně moci sledovat vaše aktualizace na záložkách ve svém vlastním uchazečském profilu.

S profilem společnosti získáte profesionální vizitku, kterou uchazečům o zaměstnancům přehledně ukážete, kdo jste a čím se zabýváte.

Prohlédněte si nejnovější profily firem. Kontaktujte nás a už brzy může být i vaše firma online!

Stáhněte si více informací o tomto produktu zde

Váš Monster.cz tým