Hlavní stránka / Trendy v HR / Hledání zaměstnanců / Hledáte talentované kandidáty do Maďarska, Polska či České republiky? Je tu první regionální virtuální pracovní veletrh.

Hledáte talentované kandidáty do Maďarska, Polska či České republiky? Je tu první regionální virtuální pracovní veletrh.

Hledáte talentované kandidáty do Maďarska, Polska či České republiky? Je tu první regionální virtuální pracovní veletrh.

Kdy? Leden 2018, 24 hodin každý den

Kde? www.careercall.eu

Pro vás to znamená jedinečnou příležitost k oslovení vícejazyčných talentů v Evropě!

Trh práce prochází prudkým vývojem – zásadně se mění pracovní pozice, firemní kultura, benefity, platové podmínky i úroveň samotných uchazečů o zaměstnání. Trh práce je navíc vysoce konkurenční prostředí, nezaměstnanost je na téměř nejnižší úrovni v historii, což má za následek, že o nadané a schopné kandidáty se doslova strhává boj.

Je proto nutné dobře zvážit všechny aktuální možnosti náboru a hledat nové způsoby, jak oslovit potenciální zaměstnance. Se změnou přístupu k hledání talentů vám rádi pomůžeme!

Skvělou příležitostí, jak získat zajímavé uchazeče, je mezinárodní nábor. Ve větších firmách i start-upech dnes zcela běžně pracují zaměstnanci několika národností, což souvisí také často s nadnárodní činností firmy. Jazyková bariéra přestala díky mileniálům a další generaci pracovníků představovat zásadní problém.

Právě tento trend chceme vám, našim klientům, pomoci zachytit a maximálně vytěžit. Proto byste si neměli nechat ujít ve své kategorii unikátní projekt, kterým je náš virtuální pracovní veletrh, který proběhne v lednu (datum bude brzy upřesněno) a představuje snadný způsob, jak prezentovat svou společnost a otevřené pozice expatům a jazykově vybaveným uchazečům. Pokud vás zajímají možnosti virtuálního pracovního veletrhu, rádi vám poskytneme další informace. Anglickou verzi najdete zde

Mám zájem

Cílová skupina:

– Talentovaní, jazykově vybavení mladí lidé (hlavně skupina tzv. mileniálů), kteří by rádi nastartovali svoji kariéru v České republice, Maďarsku či Polsku

Zacílení:

Rakousko, Francie, Německo, Itálie, Holandsko, Skandinávské země + naše země (expati)

Očekávaná návštěvnost:

200 000 unikátních návštěvníků

 

Proč se veletrhu zúčastnit?

– snadný způsob, jak odpromovat vaši společnost a otevřené pozice mezi expaty a jazykově vybavenými miléniály!

– cenově výhodnou cestu, jak zaujmout mezinárodní kandidáty – postaráme se o marketing!

– příležitost být průkopníkem unikátního typu mezinárodního virtuálního veletrhu práce, který se v našich zemích nikdy předtím nekonal!

 

Co vám a vaší společnosti nabízíme?

– moderní způsob, jak zviditelnit vaši společnost kandidátům (zejména miléniálům) s těmi nejžádanějšími jazyky (pomocí doporučení zaměstnanců, videí, fotek, anket atd. dle vašeho výběru)

– nástroje k přímé komunikaci s kandidáty (možnost chatu)

– příležitost vybudovat si databázi mezinárodních kandidátů

 

Máte o účast na virtuálním veletrhu zájem? Tak se nám ozvěte!

Sales
E-mail: radim.kamenec@monster.cz
Telefon: +420 603 211 405

Marketing
E-mail: martina.ettelova@monster.cz
Telefon: +420 725 310 733

www.careercall.eu